Přeskočit na obsah

O mně

Můj život

Jsem student Masarykovy univerzity na studijním programu Programování a vývoj aplikací, který již má hodně zkušeností v moderních technologií.

Na základní škole ve Velkých Bílovicích jsem se od 3. třídy začal zajímat o programování. Během prvního stupně jsem se naučil grafické programování. Přechodem na druhý stupeň jsem přišel na tvorbu webů a zaujalo mě kódování v HTML a CSS. Dostal jsem první nabídku od známého na vytvoření webu a díky němu jsem začal tvořit weby pro malé firmy a neziskovky.

Přechodem na Střední školu průmyslovou a uměleckou na obor Technické lyceum jsem se zajímal více o programování v PHP, C++ a Python. Dostal jsem při studiu zakázku na tvorbu databáze v excelu pomocí maker a díky této zkušenosti jsem začal pracovat pro jinou firmu jako “ajťák” (kde pracuji do teď). Znamenalo to pro mne správu celé sítě, kterou jsem sám i vybudoval a nastavil. Ve firmě bylo díky Covidu-19 potřeba rozjet i eshop, tak jsem neváhal a eshop vytvořil. Zakládání domén, webhostingů, reklam, SEO, atd. mi pomohlo se začít orientovat v internetovém marketingu. Časem bylo třeba i celou firmu zálohovat a naučit se s prací serverových programů. Během toho všeho jsem dostal možnosti se zapojit do pár dalších zakázek, ale bohužel bez živnosti jsem mohl pracovat jen na DPP což bylo obrovské omezení. A proto jsem se rozhodl začít v devatenácti podnikat.

Moje studium však tímto neskončilo a nastoupil jsem na MUNI FI do Brna na obor Programování a vývoj aplikací.

Nejsem ten typ člověka co sedí 24/7 u počítače. Jsem od dětství skautem a nyní jsem vedoucím v oddíle. Práce s dětmi a lidmi mě baví. Díky tomu se vydávám na různé dlouhé túry či extrémní výzvy. Fotit jsem se taky naučil kvůli skautingu (na táborech a akcích). Naučil jsem se fotit jak přírodu tak lidi či různé akce.

TOMÁŠ BAJÁK

IČ: 10691782
ADRESA: Široká 762, Velké Bílovice 691 02
BANKOVNÍ SPOJENÍ: ČSOB, a.s.
Č.Ú.: 297739868/0300
Neplátce DPH

PROVOZNÍ DOBA

Na dohodu (zavolejte +420 772 722 672)

KONTAKT

TELEFON: +420 772 722 672
E-MAIL: info@bajaktomas.cz